Lunchbijeenkomst Arbeidsrecht Deventer
Op 26 maart 2026 vindt onze halfjaarlijkse arbeidsrechtlunch weer plaats in Hotel Van der Valk in Deventer. Onze arbeidsrechtspecialisten praten je bij over actuele onderwerpen die voor jou als HR-professional van belang zijn, uiteraard onder genot van een goedverzorgde lunch.
> Bekijk het volledige programma
Sprekers
Programma
We praten je bij over de volgende onderwerpen:
Actualiteiten regeerakkoord
Welke arbeidsrechtelijke ontwikkelingen zijn relevant voor jouw organisatie? En wat betekenen de plannen uit het regeerakkoord concreet voor de praktijk? Daarmee starten we onze lunchbijeenkomst.
Hoe werkt mediation?
Wanneer is mediation een passend instrument bij arbeidsconflicten? We bespreken het proces, de rol van de mediator en de voordelen (én aandachtspunten) ten opzichte van andere oplossingen.
AI en de arbeidsrechtpraktijk
Kunstmatige intelligentie speelt een steeds grotere rol in de samenleving, en ook in jouw functie als HR-manager. Waar moet je op letten? Wat zijn de kansen en risico's van AI voor werkgevers? En welke juridische aandachtspunten spelen hierbij een rol?
Er is volop ruimte voor vragen, het delen van ervaringen en het sparren over herkenbare situaties in de praktijk.
Voor wie?
Onze lunchbijeenkomsten worden speciaal georganiseerd voor (HR-) professionals die in hun dagelijkse werk te maken hebben met bovenstaande thema's en facetten van arbeidsrecht. Ben jij een HR-expert die meer wil weten over de bovenstaande thema’s en ben je op zoek naar een middag vol inzichten, discussies en nieuwe kennis met betrekking tot het arbeidsrecht? Meld je dan aan!