Slachtoffers hebben kort na een ongeval uiteraard geen aandacht voor de juridische rompslomp die de schadeafwikkeling met zich meebrengt. Dat zou ook niet nodig moeten zijn. Maar als foute beslissingen van de overheid een mogelijke rol spelen is er weinig tijd om te reageren. Binnen zes weken moet bezwaar gemaakt zijn: u heeft haast.
JPR Advocaten biedt hier hulp.
U kunt het onderstaande, pro forma, bezwaarschrift downloaden, invullen en, aangetekend, verzenden aan de gemeente. Dit kan binnen zes weken na 24 september 2014. Daarmee blijft u binnen de gestelde termijnen en krijgt u enige tijd om rustig na te denken over wat u wilt en kunt.
Let op: met deze brief bent u er nog niet. De redenen waarom u vindt dat de vergunning niet verleend had mogen worden moeten nog aangevuld worden. Daarvoor is nader onderzoek nodig. Ook zal nog een hoorzitting plaatsvinden.
Het recht is ingewikkeld en de belangen zijn groot. Zoek deskundige hulp.
Download hier het bezwaarschrift.
Gerelateerde berichten
Groei ik uit mijn jasje? - Groeipijn!
Paul Schepel gaat in dit deel van de blogreeks Groeipijn! in op een vraag die veel ondernemers herkennen: past de...
12 februari 2026
Frank Ringnalda, de nieuwe partner en vastgoedadvocaat van JPR
Sinds 1 januari 2026 is Frank Ringnalda partner en advocaat binnen het team Vastgoed van JPR advocaten. Met ruime...
Groeit je bedrijf? Laat je zakelijke verzekeringen met je meegroeien – Groeipijn!
Wanneer je druk bent met je bedrijf, is het verleidelijk om te denken “ik kijk later wel naar mijn verzekeringen” of...
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Ontvang als eerste alle relevante juridische ontwikkelingen.
Paul Schepel
Vera Rhebergen-Vaags
Sarah Derks